Kategorie

Newsletter

UWAGA!:

Serwis i zawarte w nim informacje, kierowany jest do firm i przedsiębiorców. Informacje nie są kierowane do osób prywatnych (konsumentów)

SKŁADANIE ZAMOWIEŃ

1. Zamówienie może złożyć każda pełnoletnia osoba, która jest zameldowana na pobyt stały lub tymczasowy na terenie RP, lub firma posiadająca siedzibę na terenie RP. Zamówienia zagraniczne są rozpatrywane indywidualnie.

2. Wypełniając formularz rejestracyjny klient potwierdza zawarte w nim dane jako prawdziwe. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza, podanie dokładnego adresu i nr telefonu.

3. Sklep może odmówić realizacji zamówienia, jeśli miedzy innymi dane klienta są niepełne, nieprawidłowe, nie można nawiązać kontaktu z klientem, jego adres e-mail jest nieprawidłowy.

4. Przedmiotem sprzedaży są wszystkie produkty przedstawione w sklepie, a ceny nie są ofertą a jedynie zaproszeniem do składania ofert ( w myśl art.71 Kodeksu Cywilnego ). Ceny mogą w każdej chwili ulec zmianie, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

5. Oferta sklepu nie jest naszą ofertą magazynową - tzn. nie wszystkie produkty są dostępne od ręki, a niektóre produkty mimo wyświetlania na stronie, mogą zostać wycofane.
 
6. Minimalna wartość zamówienia to 400 PLN brutto. Zamówienia na mniejsą kwotę mogą być zrealizowane po otrzymaniu zgody obsługi sklepu.
 
 

REALIZACJA

1. Po złożeniu zamówienia dostaniecie Państwo automatycznie potwierdzenie e-mailem, o dotarciu Państwa zamówienia. 

2. Termin realizacji dla produktów dostępnych na polskim magazynie wynosi zazwyczaj 2-4 dni roboczych. W wypadku produktów nie dostępnych w polskim magazynie  - termin dostawy zostanie okrelony indywidualnie.

3. W przypadku przedpłaty towar wysyłany jest po wpłynięciu uzgodnionej sumy pieniędzy na konto. Przed dokonaniem przedpłaty koniecznie skontaktuj się z obsługą sklepu, w celu naliczenia kwoty oraz otrzymania informacji odnośnie dostępności produktu.

4. Nie ma koniecznoci wysyłania potwierdzenia przelewu - czekamy aż wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie.
W przypadku zmian w zamówieniu termin realizacji jest liczony od dnia ostatniej modyfikacji.

5. Nie potwierdzamy telefonicznie terminu wysyłki, wszystkich informacji udzielamy pisemnie poprzez e-maila.
 

WYSYŁKA
 
 
Dostawa na terenie Polski :
Koszt dostawy na terenie Polski wacha się między 25 - 199 zł za element i jest podany w koszyku.
 

1. Sklep zastrzega sobie prawo weryfikacji kosztów dostawy i przedstawieniu nowych do zatwierdzenia klientowi.

2. W razie niezgodności skontaktujemy się z Państwem w celu podania dokładnej wyceny. 

3. Chwilą wydania towaru jest moment odebrania rzeczy z siedziby BS ASPIO, a w przypadku jego wysyłki powierzenie go przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju (art. 544 § 1 kodeksu cywilnego). Wysyłając towar do Państwa BS ASPIO zapewni sposób opakowania i przewozu odpowiadający właściwościom rzeczy w szczególności jej nienaruszalność (zgodnie z art. 545 § 1 kodeksu cywilnego).

Przy odbiorze sprzętu prosze dokładnie sprawdzić oznaczenie towaru na opakowaniu i zawartość na zgodność z zamówieniem!

FORMY PŁATNOŚCI

1. Przelewem na konto
Przed dokonaniem przelewu proszę skontaktować się z obsługą sklepu w celu naliczenia właciwej kwoty do dokonania przelewu, a także dowiecie się Państwo, jaki jest czas oczekiwania na zamówione produkty.

mBank/BRE BANK SA
54 1140 2004 0000 3502 7103 2375
włacicielem konta jest firma BS ASPIO Adam Sierakowski
Adres korespondencyjny:
Warszawa 02-777, ul. Szolc-Rogozińskiego 19/6

W temacie wpłaty proszę wpisać nr zamówienia.

2. Gotówką przy odbiorze przesyłki - tylko po akceptacji takiej płatności przez sklem (ustalane indywidualnie).

3. Inne formy ustalane indywidualnie. 

RABATY I PROMOCJE

1. Nie wszystkie promocje są od razu ujęte w zestawieniu zamówienia. Ceny te zostaną ujęte w potwierdzeniu zamówienia.

 

GWARANCJA

1. Towar jest nowy i objęty gwarancją producenta/dystrybutora chyba że zaznaczono inaczej.

REKLAMACA I ZWROT TOWARU

1. Rezygnację z zamówienia, które nie zostało wysłane prosimy zgłaszać telefonicznie - +48 508 28 66 90
Przy tej okazji prosimy o podanie daty, lub numer zamówienia i danych klienta.

2. Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Z towaru zakupionego w naszym sklepie konsument może zrezygnować bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia i dostarczenie jego w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy lub e-mailem. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego za zakupiony towar. Jednak zwracany towar nie może nosić śladów użycia i musi posiadać nienaruszone oryginalne opakowanie. Razem ze zwracanym produktem należy przesłać kopię faktury. Jeżeli na fakturze znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi, to po zmianie zamówienia odeślemy Państwu fakturę korygującą. Gwarantujemy zwrot ceny produktu w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przekazem pocztowym lub przelewem na Państwa konto. Koszt dostawy oraz zwrotu produktu nie jest zwracany przez sklep BS ASPIO. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt. Zwrotowi nie podlegają towary sprowadzane na specjalne zamówienie.

3. Równocześnie informujemy o Ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Zgodnie z treści ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez firmę BS ASPIO będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień złożonych drogą elektroniczną. Nie będą one w szczególności udostępniane firmom współpracującym z BS ASPIO do jakichwiek celów, w tym marketingowych. 

4. Adres zwrotu proszę ustalać mailowo.
 
  

CENY

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto.

INNE INFORMACJE

1. Do wszystkich zamówień wystawiamy fakturę VAT

2. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie i przez GG. Wymagalną formą jest wypełniony formularz na stronie internetowej, e-mail.
 
3. Wypełnienie arkusza z danymi Klienta, zawarcie tych danych w e-mailu lub faxie równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie danych do celów marketingowych przez firmę.
Wszelkie dane wpisane przez klienta nie są przez nas udostępniane innym firmom lub osobom trzecim bez wiedzy i zgody klienta. Dane są przechowywane zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych, DU nr 133 poz.883.
Administratorem danych jest firma:
BS ASPIO Adam Sierakowski
02-777 Warszawa ul Szolc-Rogozińskiego 19/6
Nip 951-189-41-67
Dane te nie są udostępnione osobom trzecim, a wykorzystywane jedynie w celach realizacji zamówienia i marketingowych.
 
4. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Zawartość sklepu BS ASPIO nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronie sklepu BS ASPIO są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep BS ASPIO zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

6. Towar do czasu zapłaty pozostaje własnością firmy BS ASPIO Adam Sierakowski.

7. Wszystkie zapytania prosimy kierować:
- biuro@besafety.pl 
- tel. +48 508 28 66 90